SINCLAIR MULTISPLIT VARIABLE SERIE – PODSTROPNO PARAPETNÁ JEDNOTKA 3,5 kW MV-F12BI
553.20 € s DPH









553.20 € s DPH
553.20 € s DPH
| Značka | Sinclair |
|---|---|
| Model | MULTI, Parapetná |
| Využitie | Bežné |
| Výkon chlad | 3,5 kW |
| Výkon kúrenie | 4,0 kW |
| Rozmery (vnútorná jednotka) | 870×235×665 |
| Hmotnosť (vnútorná jednotka) | 25 kg |
| Hlučnosť | 26-38 |
| WIFI | Áno |
| Chladivo | R32 |
| Split/Multisplit | Multisplit |
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.