SINCLAIR MULTISPLIT VARIABLE SERIE – PODSTROPNO PARAPETNÁ JEDNOTKA 5,2 kW MV-F18BI
590.40 €s DPH
- Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
| Značka | Sinclair |
|---|---|
| Model | MULTI, Parapetná |
| Využitie | Bežné |
| Výkon chlad | 5,2 kW |
| Výkon kúrenie | 5,3 kW |
| Rozmery (vnútorná jednotka) | 870×235×665 |
| Hmotnosť (vnútorná jednotka) | 25,5 kg |
| Hlučnosť | 26-38 |
| WIFI | Áno |
| Chladivo | R32 |
| Split/Multisplit | Multisplit |















