SAMSUNG KANÁLOVÁ DUCT 3,5 kW AJ035TNLPEG/EU
1,106.40 € 719.16 € s DPH
- Popis
- Ďalšie informácie
Popis
Kanálová vnútorná jednotka DUCT s integrovaným čerpadlom kondenzátu (MultiSplit)
+ Long-life filter
+ Vstavané čerpadlo kondenzátu—výtlačná výška 1200mm
+Ionizér (SPi)
Ďalšie informácie
| Značka | Samsung |
|---|---|
| Model | Kanálová |
| Využitie | Bežné, CAC |
| Výkon chlad | 3,5 kW |
| Výkon kúrenie | 3,8 kW |
| Rozmery (vnútorná jednotka) | 700x199x440 |
| Hmotnosť (vnútorná jednotka) | 15,0 kg |
| WIFI | Áno |
| Chladivo | R32 |









