SAMSUNG KANÁLOVÁ DUCT 2,6 kW AJ026TNLPEG/EU
1,068.00 €694.20 €s DPH
- Popis
- Ďalšie informácie
Popis
Kanálová vnútorná jednotka DUCT s integrovaným čerpadlom kondenzátu (MultiSplit)
+ Long-life filter
+ Vstavané čerpadlo kondenzátu—výtlačná výška 1200mm
+Ionizér (SPi)
Ďalšie informácie
| Značka | Samsung |
|---|---|
| Model | Kanálová |
| Využitie | Bežné, CAC |
| Výkon chlad | 2,6 kW |
| Výkon kúrenie | 2,9 kW |
| Rozmery (vnútorná jednotka) | 700x199x440 |
| Hmotnosť (vnútorná jednotka) | 15,0 kg |
| WIFI | Áno |
| Chladivo | R32 |







