-30%
SAMSUNG EHS TDM PLUS kanálová jednotka 2,5 kW AE022MNLDEH/EU
746.64 € 523.20 € s DPH
A++
TEPELNÉ ČERPADLO TDM PLUS All in one
Tepelné čerpadlo – All in one (vzduch/vzduch a vzduch/voda)
Kanálová vnútorná jednotka EHS TDM Plus
- Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
| Značka | Samsung |
|---|---|
| Využitie | Bežné |
| Výkon chlad | 2,2 kW |
| Výkon kúrenie | 2,5 kW |
| Rozmery (vnútorná jednotka) | 700x199x600 |
| Hmotnosť (vnútorná jednotka) | 19 kg |
| WIFI | Áno, voliteľné príslušenstvo |
| Chladivo | R410A |










