SINCLAIR MULTISPLIT VARIABLE SERIE – 5,2 kW VONKAJŠIA JEDNOTKA MV-E18BI
1,081.20 €s DPH
- Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
| Značka | Sinclair |
|---|---|
| Model | MULTI, Vonkajšia |
| Využitie | Bežné |
| Výkon chlad | 5,2 kW |
| Výkon kúrenie | 5,4 kW |
| Rozmery (vonkajšia jednotka) | 899×378×596 |
| Hmotnosť (vonkajšia jednotka) | 43 kg |
| Hlučnosť (vonkajšia jednotka) | 55 |
| WIFI | Áno |
| Chladivo | R32 |
| Split/Multisplit | Multisplit |








