SAMSUNG MSP KANÁLOVÁ JEDNOTKA 3f/380-415/50Pa – DUCT S 14 kW AC140RNMDKG/EU + AC140RXADNG/EU
5,222.40 € 3,394.56 € s DPH
- Popis
- Ďalšie informácie
Popis
MSP kanálová jednotka
• Umývateľný filter s dlhou životnosťou
• Externý statický tlak motora ventilátora do 150Pa
Infračervený ovládač AR-EH03E v balení
Ďalšie informácie
| Značka | Samsung |
|---|---|
| Model | Kazetová |
| Využitie | CAC |
| Výkon chlad | 13,4 kW |
| Výkon kúrenie | 15,5 kW |
| Rozmery (vnútorná jednotka) | 1300 x 300 x 700 |
| Rozmery (vonkajšia jednotka) | 940x1210x330 |
| Hmotnosť (vnútorná jednotka) | 38 kg |
| Hmotnosť (vonkajšia jednotka) | 91 kg |
| Energetická účinnosť (SEER) | 5,3 (A+) |
| Energetická účinnosť (SCOP) | 4.0 / A+ |
| WIFI | Áno |
| Split/Multisplit | Split |















