SAMSUNG KAZETOVÁ WindFree Mini 4-Way Cassette 5,2 kW AJ052TNNDKG/EU
1,153.20 € 749.58 € s DPH
- Popis
- Ďalšie informácie
Popis
Kazetová vnútorná jednotka WindFreeTM Mini 4-Way Cassette (MultiSplit)
Dvojstupňové chladenie – WindFreeTM režim a režim rýchleho chladenia
Nezávislé nastavenie jednotlivých lamiel
Vstavané čerpadlo kondenzátu – výtlačná výška 550mm
Vstavaný senzor teploty a vlhkosti
Ďalšie informácie
| Značka | Samsung |
|---|---|
| Model | Kazetová |
| Využitie | Bežné, CAC |
| Výkon chlad | 5,2 kW |
| Výkon kúrenie | 5,6 kW |
| Rozmery (vnútorná jednotka) | 575x250x575 |
| Hmotnosť (vnútorná jednotka) | 11,5 kg |
| WIFI | Áno |
| Chladivo | R32 |












