SAMSUNG HSP KANÁLOVÁ JEDNOTKA 3f/400V/50Hz 50-196 Pa 18 kW AC180JNHPKH/EU + AC180JXAPNH/EU
7,374.00 € s DPH
A++
- Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
| Značka | Samsung |
|---|---|
| Model | Kazetová |
| Využitie | CAC |
| Výkon chlad | 18 kW |
| Výkon kúrenie | 20 kW |
| Rozmery (vnútorná jednotka) | 1350 x 450 x 910 |
| Rozmery (vonkajšia jednotka) | 940 x 1420 x 330 |
| Hmotnosť (vnútorná jednotka) | 82 kg |
| Hmotnosť (vonkajšia jednotka) | 107,5 kg |
| Energetická účinnosť (SEER) | 3,30 (A) |
| Energetická účinnosť (SCOP) | 3,21 (A) |
| WIFI | Áno |
| Split/Multisplit | Split |

















