-25%
SAMSUNG EHS TDM PLUS WindFree nástenná jednotka 7 kW AE071TNXDEH/EU
736.80 €552.60 €s DPH
A++
TEPELNÉ ČERPADLO TDM PLUS All in one
Tepelné čerpadlo – All in one (vzduch/vzduch a vzduch/voda)
Nástenná vnútorná jednotka EHS TDM Plus WindFree
- Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
| Značka | Samsung |
|---|---|
| Využitie | Bežné |
| Výkon chlad | 6,8 kW |
| Výkon kúrenie | 7,0 kW |
| Rozmery (vnútorná jednotka) | 1055x299x215 |
| Hmotnosť (vnútorná jednotka) | 11,5 kg |
| WIFI | Áno, voliteľné príslušenstvo |
| Chladivo | R410A |










