-30%
SAMSUNG EHS TDM PLUS kanálová jednotka 10 kW AE090MNMPEH/EU
1,164.00 € 814.80 € s DPH
A++
TEPELNÉ ČERPADLO TDM PLUS All in one
Tepelné čerpadlo – All in one (vzduch/vzduch a vzduch/voda)
Kanálová vnútorná jednotka EHS TDM Plus
- Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
| Značka | Samsung |
|---|---|
| Využitie | Bežné |
| Výkon chlad | 9 kW |
| Výkon kúrenie | 10 kW |
| Rozmery (vnútorná jednotka) | 1200x250x700 |
| Hmotnosť (vnútorná jednotka) | 33 kg |
| WIFI | Áno, voliteľné príslušenstvo |
| Chladivo | R410A |









