-35%
SAMSUNG 4CESTNÁ KAZETOVÁ MINI JEDNOTKA Wind free – 600×600 2,6 kW AC026RNNDKG/EU + AC026RXADKG/EU
2,055.60 € 1,336.14 € s DPH
A++
- Ďalšie informácie
Ďalšie informácie
| Značka | Samsung |
|---|---|
| Model | Kazetová |
| Využitie | CAC |
| Výkon chlad | 2,6 kW |
| Výkon kúrenie | 3,4 kW |
| Rozmery (vnútorná jednotka) | 575 x 250 x 575 |
| Rozmery (vonkajšia jednotka) | 790 x 548 x 285 |
| Hmotnosť (vnútorná jednotka) | 11,4 kg |
| Hmotnosť (vonkajšia jednotka) | 33,0 kg |
| Energetická účinnosť (SEER) | 7.1 (A++) |
| Energetická účinnosť (SCOP) | 4.3 (A+) |
| WIFI | Áno |
| Split/Multisplit | Split |















